ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 25.02


Полтавщина отримала дози вакцини від COVID-19

Полтавщина отримала 19 300 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) індійського виробника для вакцинації від COVID-19. Вакцинація розпочинається за підготовленими списками добровольців, в першу чергу медиків

 На першому етапі заплановано щепити понад 6700 людей, серед яких понад 4000 медиків. Це — працівники мобільних бригад із вакцинації; лікарень, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19; працівники екстреної медичної допомоги, а також працівники та мешканці спеціалізованих інтернатних закладів. Щеплення — безкоштовне й добровільне за попередньо підготовленими списками, —  повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

 

Для вакцинації на першому етапі буде задіяно дві мобільні бригади з імунізації. Вони пройшли спеціальне навчання з тренерами Європейського офісу ВООЗ та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Вони вакцинуватимуть медичних працівників 28-ми перепрофільованих лікарень для лікування хворих на COVID-19.

Для роботи цих бригад в області в лікарнях створено 5 тимчасових пунктів щеплень. Сюди буде виїздити бригада згідно складеного графіку. Також медики, які лікують хворих на COVID-19 та працівники екстреної меддопомоги будуть організовано підвозитися до вказаних пунктів щеплень.

 23 лютого Україна отримала 500 тисяч доз вакцини Oxford/AstraZeneca. Вакцина Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція) закуплена за державні кошти. Виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), де має локальну назву Covishield. Також протягом першого півріччя до країни може надійти від 2,2 до 3,7 млн доз цієї вакцини у межах глобальної ініціативи COVAX, яка має на меті забезпечити країни з низьким та середнім доходом вакцинами від COVID-19. Вакцина Oxford/AstraZeneca зареєстрована в Україні 22 лютого 2021 року.

вакцинація, коронавірус

За темою:

  • На Полтавщині виникла загроза повернення міського сказу
  • 480 полтавських медиків вакцинували від COVID-19
  • Полтавцям обіцяють безкоштовну вакцинацію проти коронавірусної інфекції
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.