ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 09.09


Полтавщина отримала обладнання для контролю за хворими на туберкульоз

Для відстеження лікування пацієнтів із туберкульозом Полтавщина отримала скриньки Smart Boxes. Вони призначені для хворих, які лікуються амбулаторно під наглядом сімейного лікаря. 

Обладнання призначене для контролю за прийомом ліків проти туберкульозу. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

1,5 тис. скриньок для моніторингу лікування надійшли до Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Київської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Ці пристрої передають дані про прийом ліків від пацієнта до лікаря. Їх використовують для автоматизації моніторингу лікування хворих та отримання інформації в режимі реального часу та можливості відповідно діяти, якщо пацієнт не дотримується режиму лікування.

Станом на кінець серпня понад 70 медиків пройшли навчання до використання спеціальної платформи та смартбоксів для моніторингу прихильності лікування. Нині вони активно залучають пацієнтів до користування приладами.

За даними платформи, рівень прихильності складає 92,43% в усіх пілотних областях. Наразі понад 250 пацієнтів лікуються за допомогою смартбоксів. 

Обладнання закупили в межах проєкту "Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні". Його метою є впровадження цифрових технологій та нових підходів до підтримки у пацієнтів прихильності до лікування.

медицина, обладнання

За темою:

  • COVID-19: минулий тиждень приніс дев'ять смертельних випадків
  • Медиків Полтавщини просять їздити у відрядження до областей, де бракує лікарів
  • Неврологія: що лікує та коли звертатись до лікаря?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.