ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 21.12


Полтавщина першою підписала меморандум про покриття 4G-інтернетом

У Полтаві підписали Меморандум щодо діджиталізації області та реалізації SMART-проектів. В облдержадміністрації підписали Меморандум між Полтавською ОДА та ПрАТ "ВФ Україна".

Йдеться про втілення програми інтернетизації та комп’ютеризації області, а саме - забезпечення покриття 4G-інтернетом.

 

За масштабом сьогоднішній захід можна порівняти з відкриттям залізниці. Світ розвивається, і ми маємо йти в ногу з часом, – сказав голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У Полтавській області 80 відсотків міського населення користується якісним інтернетом, і лише 7,6 відсотка сільських жителів має нормальний доступ до світової мережі. Тому перш ніж запроваджувати різні сервіси для смартфонів, треба забезпечити населення регіону якісним інтернетом.  

Заступник генерального директора Vodafone Україна (регіон Північ) Сергій Скрипніков наголосив, що їхня компанія вже давно співпрацює з різними українськими містами, але вперше запроваджуватиме інтернет-технології для області.

Полтавщина першою у масштабах області включилася в процес реалізації програми «Держава в смартфоні», – сказав Сергій Скрипніков.

До 2024 року всі документи, які ми нині носимо в сумці, мають перейти до нас у телефони. Ми знаємо, які потрібні програми міським жителям, а тепер будемо вивчати, що важливіше для сільських.

Співпраця передбачає впровадження інноваційних рішень на базі швидкісного мобільного інтернету в мережах 3G і 4G у сферах соціальної інфраструктури області: освіта, медицина, екологія, безпека і туризм.

Сергій Скрипніков презентував усі програми, які вже реалізує компанія в інших містах і в різних сферах. Це й електронні квитки, і відстеження руху транспорту, і вимір рівня забрудненості повітря, і запис до лікаря, не виходячи з дому.

Підписали Меморандум про співпрацю символічно – в електронному вигляді – на планшеті.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов сказав, що це має стати доброю традицією і першим кроком до діджиталізації.

Розповів, що підписання документів у паперовому вигляді у нього займає кілька годин робочого часу.

 

 

меморандум, інтернет, SMART, діджиталізація

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.