ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 28.07


Полтавщина придбає мобільну станцію моніторингу якості повітря

Для Полтавської області планують закупити мобільну станцію моніторингу повітря та системи раннього виявлення лісових пожеж. 

 

Таку ініціативу обласної військової адміністрації підтримали депутати на сесії Полтавської обласної ради 26 липня, затвердивши Перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2022 році.

 - Мобільна станція моніторингу повітря – це автомобіль з необхідним оснащенням. Визначає кількість пилу, оксидів сірки, азоту, вуглецю, фольмардегідів та інших сполук у повітрі – загалом дає змогу досліджувати якість повітря мінімум за 30 показниками. На 75% плануємо використовувати цю станцію в Кременчуцькому районі, – розповів Дмитро Лунін. – Практика війни демонструє, що ця станція – необхідна річ. Дії агресора часто призводять до пожеж та інших негативних екологічних наслідків. Тому контроль повітря дуже важливий.

Мобільна станцію моніторингу якості атмосферного повітря передбачає переоснащення та модернізацію автомобільної бази у пересувний пост, укомплектований метеостанцією та газоаналізаторами, відповідним програмним забезпеченням для передачі даних спостережень до регіональної інформаційно-аналітичної системи моніторингу.

Крім того, з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області заплановано придбати: систему раннього виявлення лісових пожеж, пожежний модуль для гасіння і квадрокоптери.

природа, екологія, повітря, влада, моніторинг

За темою:

  • Відходи виробництва молокопродуктів не один рік скидали у ліс
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.