ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 20.04


Полтавщина приймала науковців-гончарознавців

Два дні у Полтаві тривала міжнародна науково-практична конференція "Феномен Олеся Гончара в духовному просторі українства", приурочена до 100-літнього ювілею видатного письменника.

Для участі в науковому форумі зібралися гончарознавці з багатьох міст України та інших країн світу – Молдови, Німеччини, Словаччини, Польщі та навіть Японії.

19 квітня професори та викладачі вишів України на чолі з ректором ПНПУ Миколою Степаненком, письменники та науковці побували на виїзному засіданні у Кобеляцькому районі. Спершу делегація завітала до Державного літературно-меморіального музею Олеся Гончара в село Суха, де майбутній класик провів своє дитинство. Попри дощову погоду, на гостей чекав теплий прийом: запальні пісні від аматорського колективу "Кобеляцькі джерела", екскурсія від директора музею, родички письменника Тетяни Бондаревської та частування.

Потім гості відвідали Кобеляцький районний музей культури та мистецтва, де є експозиція, присвячена Гончару. Завітали науковці і до Кобеляцької ЗОШ №2 імені Олеся Гончара, де відбулися секційні засідання для методистів, літературознавців і мовознавців.  Тут із 1998 року діє кімната-музей письменника, де екскурсії проводять самі вихованці школи.

 

конференція, пам'ять, мова, Олесь Гончар, науковці

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.