ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:41 24.07


Полтавщина прийматиме унікальний соціальний велопробіг

Понад тисячу кілометрів ентузіасти проїдуть на велосипедах-тандемах: в Україні відбудеться унікальний велопробіг за участі незрячих та зрячих людей.

З 5 по 24 серпня 2018 року учасники велопробігу "Бачу! Можу! Допоможу!" проїдуть через понад 20 міст нашої країни: з Харкова через Полтаву, Дніпро, Запоріжжя, і до Херсону. Організатори закликають долучатися до акції всіх бажаючих: можна стати пілотом, штурманом або волонтером проекту.

Велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу!" – перша в Україні соціальна ініціатива, завдяки якій незрячі люди зможуть повноцінно подорожувати країною на велосипедах, а також соціалізуватись – адже весь маршрут вони долатимуть разом зі своїми зрячими напарниками.

Долучитися до велопробігу може кожний: на власному велосипеді; стати пілотом тандему; штурманом, якщо ви маєте порушення зору; волонтером для допомоги під час мандрівки. Доєднатися до пробігу можна на будь-яку дистанцію та будь-яку кількість днів. Для цього потрібно заповнити анкету на сторінці велопробігу у фейсбуці.

Зустріти учасників веломандрівки на в’їзді у Полтаву можна буде 7-го серпня приблизно о 19:00.  

Познайомитися з учасниками велопробігу та спробувати кермувати тандемом, або із закритими очима на другому місці, відчути світ навколо по-іншому у Полтаві можна буде 8-го серпня з 14:00 до 16:00 на Театральній площі.

Ми робимо велопробіг вже четвертий рік поспіль і за цей час кількість учасників збільшилася втричі. Цього року велопробіг відбувається в пам’ять українця Миколи Пеха. Незрячий від нарождення Пех зумів досягти надзвичайних успіхів у самореалізації - отримав освіту у сфері міжнародних відносин як в Україні, так і в США, Канаді та Великобританії, працював та викладав, а також створював  можливості для самореалізації як зрячих так і незрячих молодих людей по всій Україні

 — сказала координаторка велопробігу Вікторія Лучка

Велопробіг стартує 5 серпня з площі Свободи у Харкові. За весь час його учасники подалають понад 1000 кілометрів і ще раз доведуть – великі зміни у світі починаються з маленьких подорожей.

24-го серпня на фініші у Херсоні "Бачу! Можу! Допоможу!" має встановити рекорд України, як найбільший велопробіг за участі незрячих і зрячих людей на тандемах.

ініціатива, велопробіг, рекорд, незрячі, соціалізація, анонс, мандрівка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.