ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:10 13.02


Полтавщина провела в останню путь воїна-десантника Олександра Глушка

Наш земляк Олександр Глушко загинув 11 лютого на бойовій позиції в районі Зайцевого на Донеччині, зазнавши смертельного поранення від кулі ворожого снайпера, що влучила йому в спину.

Відспівування і траурна панахида відбулись у полтавському Свято-Успенському соборі. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір молитовним словом вшанував самовідданість та жертовність полеглого українського захисника.

Церемонія прощання із загиблим воїном продовжилася на площі поблизу обласної адміністрації. Тисячі містян, що прийшли попрощатися з воїном-десантником, віддали йому шану, утворивши живий коридор, стоячи на колінах, тримаючи в руках квіти, лампади і синьо-жовті прапори.

На мітингу-реквіємі слова скорботи, співчуття пролунали від представників органів державної влади, громадських організацій, волонтерів та  бойових побратимів. Далі останній земний шлях воїна продовжився до його рідної домівки —  полтавського селища Рунівщина, де на нього чекали  його родина та односельці. 

В Олександра залишилися мати, дружина та двоє дітей…

Схиливши коліно перед похоронним кортежем із тілом загиблого воїна, колишні однокласники, друзі, родичі, сусіди, створили герою коридор пам’яті.

—  Відданий, щирий, надійний, справжній Воїн —  так одностайно про Олександра Глушка згадують його близькі, рідні та бойові побратими.

Вічний спокій український солдат знайшов поруч із могилою свого батька. На честь Героя пролунав салют, а родині воїна передано Державний Прапор України і маруновий берет десантника.

війна, смерть, пам'ять, Олександр Глушко, герой

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.