ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 14.12


Полтавщина розподілила всі цьогорічні дотації аграріям

Заключне у 2021 році засідання конкурсної комісії, яка розподіляє кошти з бюджету Полтавської області за напрямками "Розвиток тваринництва", "Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів", "Кредитування фермерських господарств", "Технічне переоснащення" і "Підтримка товаровиробників органічної продукції" днями відбулось у Полтаві.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації.

На розгляд до конкурсної комісії надійшли шість заявок і документів від суб'єктів господарювання, які претендують на фінансову підтримку згідно напрямків Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року та 10 відомостей, претендентів на часткове відшкодування витрат, що надійшли від органів місцевого самоврядування, повідомляє Агропортал.

За напрямком "Технічне переоснащення" надійшло дві заявки. Ці суб'єкти господарювання отримали право на компенсацію в розмірі 30% вартості (без ПДВ) придбаних в поточному році тракторів на суму 277,5 тисяч грн.

За напрямком "Кредитування фермерських господарств" надійшла одна заявка. Право на отримання фінансової підтримки на зворотній основі надано фермерському господарству на суму 500 тисяч грн.

За напрямом "Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів" надійшло дві заявки. Право на отримання співфінансування отримав один сільськогосподарський кооператив в розмірі 50% вартості обладнання для охолодження та визначення показників якості молока на суму 252,7 тисяч грн.

За напрямком "Підтримка товаровиробників органічної продукції" надійшла одна заявка. Суб'єкт господарювання отримав право на компенсацію в розмірі 50% понесених витрат на отримання сертифікату відповідності, на суму 3200 грн.

Також на засіданні конкурсної комісії були розглянуті та погоджені відомості претендентів на часткове відшкодування витрат за напрямком "Розвиток тваринництва" Програми, що надійшли від органів місцевого самоврядування:

- 11 фізичним особам буде надано фінансову підтримку за приріст поголів'я корів власного відтворення в розмірі 135 тисяч грн;

- 2 фізичним особам буде надано фінансову підтримку за закуплені телиці, нетелі або корови в розмірі 335 тисяч грн;

- 2 фізичним особам та 1 фермерському господарству буде надано відшкодування витрат на доїльне обладнання в розмірі 19,4 тисяч грн.

В 2021 році на виконання заходів Програми з обласного бюджету виділено 7,5 млн грн.

Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року продовжить свою роботу у 2022 році.

агросектор, влада, гроші, дотації, ОДА

За темою:

  • Полтавщина завершила посівну кампанію
  • Полтавщина засіяла половину кукурудзи і весь запланований буряк
  • Посівна на Полтавщині триває за планом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.