ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:51 04.01


Полтавщина - третя з кінця за впровадженням заходів з енергозбереження

Полтавщина посідає третє місце знизу в рейтингу областей за впровадженням відновлювальної енергетики та заходів з енергозбереження протягом дев'яти місяців минулого року.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провело дослідження про те, як в областях впроваджувалися відновлювальна енергетика та здійснювалися заходи з енергозбереження протягом дев'яти місяців 2015 року.

Полтавщина у цьому рейтингу посідає третє місце знизу – гірше неї працюють у зазначених напрямках тільки Одещина та Луганщина.

При визначенні рейтингової оцінки для кожної області враховувалися такі критерії, як частка багатоквартирних будинків, оснащених теплолічильниками, сумарна потужність котелень на альтернативних видах палива по відношенню до загальної потужності котелень регіону, кількість домогосподарств, які уклали "енергоефективні" кредитні договори. При цьому кількість бюджетних установ регіону, які уклали енергосервісні договори, не бралася до уваги.

Нагадаємо, у минулому році "Полтаватеплоенерго" розпочало встановлення лічильників тепла в обласному центрі, але більшість багатоповерхівок все ще залишається без цих приладів обліку.

Анна СОЛТОВСЬКА

Полтаватеплоенерго, енергоефективність, енергозбереження, енергетика, енергоощадність, Полтавщина, лічильник, ЖКГ, тепло, економія

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.