ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 18.09


Полтавщина утримує лідерство за обсягами виробництва молока в країні

На нараді з питань актуалізації Стратегії розвитку Полтавщини на 2021-2027 роки представили концепцію розвитку сільського господарства регіону та відзначили лідерство області у виробництві молока, зерна та іншої продукції агросфери.

Так, найбільше молока за вісім місяців 2020 року виробили у Полтавській області – 502,1 тисяч тонн, на другому місці – Вінницька область (499,3 тисяч тонн), на третьому – Хмельницька (449,2 тисяч тонн). Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов, інформують у Полтавській ОДА.

"Полтавська область залишається лідером із виробництва зерна, має найбільше поголів'я великої рогатої худоби в країні. Також Полтавщина – у п'ятірці лідерів за залученням інвестицій в агропромисловий комплекс", - сказав Фролов.

На нараді з питань актуалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки представили концепцію розвитку сільського господарства регіону до 2027 року.

"Завдання державної стратегії – розвиток сільських територій. Основні регіональні задачі до 2027 року: розвивати кооперацію різних форм, фермерство, забезпечити ринки збуту для малих і середніх виробників, сприяння розвитку інфраструктури для зберігання продукції, запровадження нових технологій та обладнання для переробки сільськогосподарської продукції", – повідомив Сергій Фролов.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін звернув увагу на включення до стратегії заходів щодо підтримки малих та середніх підприємств, які не лише виробляють, а й зберігають і переробляють свою продукцію: "У Мінрегіоні готові спрямовувати кошти, надавати субвенцію й підтримувати підприємства, які створюють додану вартість і повний ланцюг: від виробництва, зберігання, переробки – до реалізації. Також варто підтримувати локальні бренди і забезпечити реалізацію продукції малих підприємств на ринках, в невеликих магазинах, адже їм майже нереально продавати свій товар через великі мережі та супермаркети".

агросектор, молоко, влада, ОДА, інвестиції

За темою:

  • Полтавський суд обрав запобіжні заходи обвинуваченим в аграрному рейдерстві
  • Полтавські аграрії намолотили по мільйону тонн соняшника і кукурудзи
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.