ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 27.03


Полтавщина за два місяці зібрала понад 150 мільйонів військового збору

Платники податків Полтавщини спрямували понад 152 млн гривень на підтримку українського війська за перші два місяці 2023 року.

 

На підтримку українських захисників у січні-лютому від платників Полтавської області до державного бюджету надійшло 152,7 млн грн військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на суму 45,5 млн грн, або на 42,4 відсотків. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олег Волошинов зазначив, що позитивна динаміка надходжень по військовому збору є результатом відповідальності платників податків області, які легально та прозоро працевлаштовують громадян, а також нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і тіньова економіка наносять невиправної шкоди обороноздатності країни.

Об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), із яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

війна, гроші, податки, надходження

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.