ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 09.07


Полтавщина задіяна у пілотному проєкті з удосконалення соціальної роботи

Полтавщина – одна з шести областей-учасниць проєкту Мінсоцполітики і Програми ООН із відновлення та розбудови миру із удосконалення системи соціальної роботи й послуг у територіальних громадах.

 

Про це повідомила Полтавська ОВА.

Представники Полтавщини на чолі з заступником начальника ОВА Олексієм Брусликом взяли участь у роботі триденного семінару щодо реалізації проєкту ПРООН із посилення інституційної спроможності тергромад щодо надання соціальних послуг населенню.

"Проєктом передбачено проведення аналізу стану організації та надання соціальних послуг у територіальних громадах регіонів-учасників, ідентифікації надавачів і визначення потреб задля цифровізації процесу, – розповів Олексій Бруслик. – У Полтавській області для участі в пілоті відібрані чотири громади: Миргородська, Пирятинська, Котелевська та Опішнянська".

Також участь у проєкті беруть громади Чернівецької, Харківської, Чернігівської, Сумської та Миколаївської областей.

Відкрили захід заступниця Міністра соціальної політики України Уляна Токарєва і програмна координаторка компонента розвитку місцевого самоврядування та реформи децентралізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич.

Протягом трьох днів учасники заходу обговорювали підходи до удосконалення системи соціальної роботи, підготовку та впровадження інноваційних рішень для підвищення рівня й різноманітності послуг у громадах, основні барʼєри, що стримують впровадження нових послуг для цільових груп (багатодітні родини, одинаки, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з інвалідністю, особи старшого (60+, 80+) віку, прийомні сім’ї, ДБСТ, патронатні сім’ї, ВПО, учасники бойових дій, родини загиблих, поранених та полонених).

Фахівці детально опрацювали завдання проєкту в контексті перспективи розвитку соціальних послуг у громадах, узгодили план дій та виконання робіт, ознайомились із типами інструментарію та методологією виконання дослідницького компоненту.

тергромада, проєкт, влада, допомога, семінар, ОВА

За темою:

  • У Полтаві презентували першу онлайн-радіостанцію аудіокниг SLÚHAVKA
  • Полтавський фотохудожник представив проєкт "Портрети війни"
  • У Полтаві презентували мистецький етнопроєкт
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.