15:55 22.08

Полтавщина знову стала найкращою на чемпіонаті країни з веслування

Збірна Полтавщини днями на Ворсклі вшосте поспіль виграла командний чемпіонат України з веслування на каное та байдарках. Блискучий результат копіткої праці тренерів і спортсменів!

У Полтаві, на річці Ворскла, відбувся командний чемпіонат України з веслування серед чоловіків та жінок, який завершився перемогою збірної команди Полтавської області.

У загальнокомандному заліку наші земляки-веслувальники набрали 1687 очок. На другому місці - веслувальники Вінницької області (1525 очок), на третьому - Херсонської області (1360).

У змаганнях брали участь 27 збірних команд, при цьому команди Полтавської, Вінницької, Волинської, Черкаської та Миколаївської областей виступали двома складами. Тут Полтавщина-2, до речі, фінішувала на 15-му командному місці (222 очка).

Збірна Полтавщини уже протягом шести років поспіль незмінно виборює першість у командному чемпіонаті України з веслування на каное та байдарках.