ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:33 27.06


Полтавщині надали понад 17 мільйонів на житло для дітей-сиріт

Полтавщині виділили понад 17 мільйонів гривень на придбання та облаштування житла для дітей-сиріт. Зараз на обліку служби у справах дітей Полтавської області 2148 хлопчиків та дівчаток, які не мають житла.

 

З державного бюджету для Полтавщини виділили субвенцію понад 17 млн грн. За ці кошти обласна влада планує придбати два будинки для облаштування ДБСТ (дитячих будинків сімейного типу) та 60 житлових об’єктів для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, повідомляє прес-служба ОДА.

Зараз на обліку у служби по справах дітей Полтавської області 2148 дітей. Усі вони не мають свого житла. Ті, кому вже виповнилося 16 років, своєчасно беруться на квартирний облік. Зараз на цьому обліку 684 дитини віком від 16 до 23 років.

Органи опіки приймають рішення щодо закріплення житла за дітьми. Для того, щоб контролювати цей процес у 22 районах та трьох містах області, а також трьох сільських та селищних радах затвердили спеціальну програму. Вона входить до обласної програми молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків на 2015 — 2019 роки. Минулого року з фонду соціального призначення 16 дітей отримали житло. А з початку цього року — троє.

Проблемним питанням для області є робота кількох районів, які протягом 5-ти років не надали житла жодній дитині з категорії дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування. Така ситуація склалася у Глобинському, Гребінківському, Диканському, Машівському, Решетилівському та Семенівському районах. Минулого року лідером у придбанні житла для дітей став Гадяцький район.  

Також минулого року з державного бюджету на придбання житла виділили  понад 9 млн грн. У порівнянні з 2018 роком ця сума майже вдвічі менша. У семи районах, двох містах обласного значення та двох ОТГ придбали 21 квартиру та будинок соціального житла. Тепер там проживають 23 дитини. Також у Гадяцькому районі придбали будинок сімейного типу — там виховують 8 дітей.

Зараз якщо дитина отримує квартиру площею до 40 квадратних метрів, то її знімають з обліку. Це нова норма. Тому сьогодні з представниками ОТГ та РДА детально її проговорили

— сказав заступник голови ОДА Роман Товстий

діти, сироти, гроші, влада, житло, субвенція

За темою:

  • У Полтаві відкрився навчально-тренінговий центр для кандидатів у прийомні батьки
  • У Полтаві діє безкоштовний гурток операторів безпілотників. ВІДЕО
  • У полтавських школах безоплатно харчуватимуть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.