ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 18.08


Полтавщині перепаде понад 11 тисяч доз для профілактики поліомієліту

Всі області країни отримають ще 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту - відповідний наказ підписали у Міністерстві охорони здоров'я України. Полтавщина отримає 11300 доз.

Полтавщина отримає, за планом МОЗ, понад 11 тисяч доз для профілактики поліомієліту. Найбільше доз отримає Київ (32 300), найменше — Луганська область (1 600).

Ця поставка вакцин є плановою та здійснюється у відповідності до щорічної потреби, яку формують в областях. Уже найближчим часом вакцини будуть доставлені на місця.

Фахівці нагадують, що ліків від поліомієліту не існує, а запобігти захворюванню допоможе вакцинація. За Календарем профілактичних щеплень, дитина має отримати чотири дози вакцини до 18 місяців та пройти ревакцинацію у 6 та 14 років.

За перші шість місяців 2018 року рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту є достатньо низьким. Якщо такі темпи будуть зберігатись до кінця року, то рівень охоплення щепленнями дітей досягне лише 62% при рекомендованому ВООЗ рівні в 95%.

В Україні є достатньо якісних та безпечних вакцин, які захистять дитину від смертельно небезпечного захворювання. МОЗ України закликає батьків вчасно вакцинувати дітей від поліомієліту і надолужити пропущені щеплення.

 

Інфографіка Юлії Деркач

здоров'я, медицина, діти, вакцина, гроші, ліки, профілактика, поліомієліт

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.