ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 05.03


На Полтавщині посадять майже 900 гектарів лісу

На Полтавщині вже наступного тижня почнеться весняна лісокультурна кампанія. Загалом посадять майже 900 гектарів лісу. Що і де садитимуть?

Навесні поточного року обсяги відтворення лісу складуть 884 га, в тому числі лісорозведення – 86 га, повідомляють на сторінці Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Для проведення посадкової кампанії виростили 9,4 мільйона сіянців лісоутворюючих порід, серед них – 4,2 млн хвойних порід та 5,2 млн листяних. Сіянці виростили у власних лісових розсадниках. Їх в області 18. Лісові розсадники обладнані сучасними системами крапельного зрошування та дощування. Також проведуть посіви у розсадниках на площі 19 га. Крім того, буде здійснено доповнення лісових культур у визначених об’ємах, – розповів Віктор Махиня, провідний спеціаліст лісового та мисливського господарства.

 

Як повідомляють в пресслужбі Полтавського лісового господарства у держпідприємстві «Кременчуцьке лісове господарство» планують розпочати садіння лісу уже на на початку наступного тижня. А в інших лісових господарствах області з 21 березня. Триватиме кампанія до 17 квітня. Переважно висаджуватимуть сосни та дуби.

 

До речі, минулого року відтворення лісів проведено на площі 39,3 тис. га. Цього року обсяги створення нових лісів планується виконати на площі 35,8 тис. га.

флора, ліс

За темою:

  • Звільнили начальника облуправління лісового та мисливського господарства
  • 970 гектарів лісу висадять на Полтавщині
  • Під Полтавою росте стихійне сміттєзвалище
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.