ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 21.09


Полтавщину можуть занести до "жовтої" зони

На Полтавщині станом на 21 вересня показник захворюваності на коронавірусну хворобу за 14 днів на 100 тисяч населення становить 40,6 при допустимій нормі менш як 40.

21 вересня, у Полтавській області лабораторно підтвердили 35 нових випадків COVID-19. З початку карантину, в регіоні зафіксували 1534 хворих на коронавірус.

 Як пояснює Міністерство охорони здоров'я, до «жовтої», «помаранчевої» або «червоної» зони потрапляє регіон, в якому наявне значне поширення COVID-19. 

Таким регіоном вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак: заповненість ліжок у лікарнях – не більш як 50 відсотків протягом 5 днів підряд; рівень тестувань – не менше 24 тестів на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів; рівень нових захворювань не має перевищувати 40 випадків на 100 тисяч населення протягом 14 днів.

На підставі цих ознак Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на 7 днів приймає рішення про встановлення на території регіону рівня епідемічної небезпеки.

Переглядатимуть його не раніше, ніж через 14 днів (інкубаційний період хвороби).

Відповідно до позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС, яке відбулося 18 вересня, з 21 вересня почало діяти нове епідемічне зонування.

Поки що Полтавщина лишається в «зеленій зоні». Наступний перегляд карантинних зон відбудеться 25 вересня.

коронавірус, нові випадки

За темою:

  • У Новогалещинській громаді виявили африканську чуму свиней
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.