ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 24.02


Полтавщину віднесли до жовтої зони карантину

З 26 лютого єдина Івано-Франківська область увійде до червоної зони карантину, а Полтавська - до жовтої зони.

Державна комісія з питань ТЕБ та НС оновила поділ України на карантинні зони.

Вперше з часу зонування до “жовтої” зони потрапили міста Полтава та Миргорода, а також окремі райони Полтавської області – Диканський, Котелевський, Миргородський, Новсанжарський, Полтавський, Решетилівський та Шишацький. До цього, Полтавщина постійно перебувала у “зеленій” зоні. 

Заповненість ліжок з киснем в Івано-Франківській області перевищує 50%. Отже держкомісія з питань ТЕБ та НС на засіданні вирішила внести до червоної зони карантину Івано-Франківську область. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram-каналі.

За рішенням комісії, Івано-Франківська область має організувати контрольно-пропускні пункти на в'їздах і виїздах з області та забезпечити температурний скринінг, опитування про наявність респіраторних симптомів і чергування бригад екстреної медичної допомоги, поліцейських і співробітників ДСНС.

З 26 лютого в Івано-Франківській області буде заборонено посадку і висадку пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення.

Також до 26 лютого мають скорегувати «графіки руху регулярних та нерегулярних перевезень міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом» в Івано-Франківській області.

Голови Закарпатської і Чернівецької ОДА мають проаналізувати ситуацію з COVID-19 в окремих ОТГ і в разі необхідності запровадити додаткові обмеження, а також розглянути можливість додаткового розгортання ліжок в медустановах на територіях з високим рівнем захворюваності на COVID-19.

За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, з початку року щотижнева кількість нових випадків COVID-19 в Івано-Франківській області збільшилася в шість разів, а за останній тиждень приріст складає 30%.

Івано-Франківська область — єдина в Україні, де заповненість ліжок з киснем перевищує 50%, а рівень госпіталізації протягом останнього тижня вдвічі перевищує показник, встановлений Кабміном — 60 осіб на 100 тисяч населення, повідомляє п

карантин, коронавірус, обмеження

За темою:

  • Транспорт на Полтавщині їздитиме лише по кілька годин зранку і ввечері
  • Коронавірус: уся Полтавщина потрапила у "червону" зону
  • Вісім тисяч: хто може отримати карантинну допомогу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.