ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.08


Полтавщину відвідав міністр культури Ткаченко

Сьогодні Полтавщину відвідав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Говорили про дерусифікацію та деколонізацію.

 

У середу, 3 серпня, міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко відвідав Полтавщину, де побував у музеї "Поле Полтавської битви", присвяченому драматичній історичній події, яка мала глибокі геополітичні наслідки для України та всієї Європи. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

У межах візиту заступниця начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко, народний депутат Марина Бардіна обговорили з міністром дерусифікацію, а також подальшу долю низки пам’ятників у Полтаві, які пов'язані зі звеличенням країни-агресора.
 
"Міністерство має стратегічне бачення, а ми будемо чітко реалізовувати державну політику щодо історичної пам’яті", – резюмував Лунін візит міністра.

влада, дерусифікація, культура, інформполітика

За темою:

  • "Силовики" попросили у полтавської влади понад 50 мільйонів на рік
  • У полтавській громаді торік оновили освітлення на 250 вулицях
  • Тисячі вчителів області отримають доплату
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.