ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 17.02


Полтавщину знову поділять на "зони"

17 лютого на засіданні Уряду затвердили питання повернення до моделі адаптивного карантину на всій території України. В областях встановлюватимуться різні карантинні обмеження залежно від епідемічної ситуації.

Будуть чотири рівні епідемічної небезпеки – “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний”. Кожен рівень матиме чіткі обмеження та критерії визначення.

Крім того, карантин на території України продовжили до 30 квітня 2021 року.

“Стратегія, яку обрали з самого початку – адаптивний карантин влітку, посилені карантинні заходи восени та локдаун у січні – дала свій результат. Головним результатом є кількість врятованих життів завдяки медикам та вірній стратегії. Україна знаходиться на 34 місці в Європі по смертності на 1 млн населення. Приміром, смертність у Великобританії втричі вища, ніж в Україні. А у Франції – вдвічі вища, порівняно з Україною”, – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

 

Адаптивний карантин запроваджуватиметься з наступного тижня – з 24 лютого.

Нагадаємо, з 11 листопада 2020 року в Україні  запровадили карантин вихідного дня та “помаранчева” зона для всієї території. Карантин вихідного дня діяв до 30 листопада. Після його скасування в Україні і надалі продовжив діяти загальний карантин – “помаранчева” зона. Згодом Уряд запровадив локдаун – посилені карантинні обмеження – з 8 по 24 січня. З 25 січня і до сьогодні діє “помаранчева” зона

карантин, коронавірус, локдаун

За темою:

  • Продовження протесту: полтавці перекрили дорогу
  • У Миргороді ввели локдаун
  • Полтавці знову вийшли на карантинний протест
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.