ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 27.03


Полтавська агрофірма погасила борги по виплатам на чотири мільйони гривень

За допомогою працівників прокуратури Полтавщини вдалося повністю погасити заборгованість ТОВ "Яромир-Агро"з податку на доходи фізичних осіб із зарплати та земельних паїв.

На виконання функції представництва щодо захисту інтересів держави та реального виконання судових рішень, у межах повноважень, наданих Законами України "Про прокуратуру" та "Про виконавче провадження", працівники прокуратури Полтавської області вжили заходи для повного погашення ТОВ "Яромир-Агро" заборгованості з податку на доходи фізичних осіб із зарплати та земельних паїв.

Борг виник перед органами місцевого самоврядування Гребінківського, Лубенського, Оржицького, Пирятинського та Чорнухинського районів області.

Позовні вимоги прокурора про стягнення з товариства на користь 10 сільських рад вказаних районів понад 4 млн гривень були задоволені рішенням Полтавського окружного адміністративного суду у 2014 році. Та незважаючи на це, суб’єкт господарювання не виконував судове рішення. Проте цьогоріч за принципової позиції прокуратури боржник сплатив кошти у повному обсязі

 - цитує прес-служба облпрокуратури слова прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Сергія Тертичного.

борги, прокуратура, Яромир-агро

За темою:

  • У Гадячі знову мітингували працівники "Гадячсиру"
  • Страйк у Гадячі продовжується біля сирзаводу
  • Протестувальники перекрили в'їзд вантажного транспорту до Гадяча
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.