ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 16.05


Полтавська активістка отримала численні погрози і під охороною залишила Варшаву

Полтавська медіаекспертка, активістка Ірина Земляна, яка облила штучною кров'ю російського посла у Польщі, наразі змушена переховуватись через погрози вбивства.

 

Ірина Земляна, активістка з Полтавщини, яка 9 травня у Польщі облила штучною кров’ю російського посла, була змушена виїхати з Варшави у безпечне місце через погрози, які вона отримує через свій антивоєнний протест. Про це вона повідомила у соцмережах.

 — Що відбувається після того, як як я облила себе буряковим соком 9 травня у Варшаві. Росіяни виявилися дуже «нєжними» і готові вбивати за те, що їх посол трохи заляпався польським борщем, бо близько біля мене стояв. Мені надходять тисячі повідомлень із погрозами. Такої масованої атаки я не бачила ніколи в своєму житті. В перші години після акції всі мої дані включно з номером паспорту, адресою проживання в Україні, номером телефону, е-мейлом, всіма акантуми соцмереж було викладено в російські телеграм-канали із закликом мене знищити. Так само мене додали до російської бази «військових злочинців», де є перелік наших військових (для мене це честь бути з такими героями, насправді), — написала Ірина.

«Повідомлення надходять з погрозами мене вбити, покалічити, згвалтувати, а також купа образ. Абсолютно ВСІ мої месенджери завалені повідомленнями. На мій телефон раз в три хвилини звонить невідомий номер, на імейл приходить лист кожну хвилину, вся пошта завалена вщент (поки не розумію, як працювати), телефоном неможливо користуватися. В інстаграмі за пару годин підписалося 25 тисяч ботів… Разом зі своїм адвокатом зголосила про всі погрози до польської поліції. Там вважають, що ситуація серйозна. Я була змушена під охороною покинути Варшаву, адже перебувати там небезпечно».

 — Ця ситуація також розділила польське суспільство. Багато дискусій і обговорень точаться навколо. Я прочитала про себе багато речей, які ніколи не знала - хто мене спонсорує, на кого я можу працювати, з ким із польських організацій я співпрацюю, які погляди сповідую тощо. Після того, як росія розпочала повномаштабну війну та безжально вбиває дітей та жінок, для мене стало відкриттям, що частина польського суспільства наївно вважає, що з росією все ще можна зберегти добрі відносини та вірить в хороших руських. За наполяганням тих, хто займається моєю безпекою я не можу давати жодних коментарів на цю тему. Ніколи не думала, що мені доведеться втікати двічі, — повідомила Ірина Земляна.

скандал, війна, Польща, Ірина Земляна

За темою:

  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Чиновник із Полтавщини "замовив" бізнесмена за 5000 доларів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.