ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 14.04


Полтавська єпархія оприлюднила заяву, в якій відкидає звинувачення щодо погроз священникам

Митрополит Полтавський Филип відкинув звинувачення на свою адресу про те, що він змушував священників відкликати підписи під зверненням із закликом провести церковний трибунал проти патріарха Кирила.

Нагадаємо, в мережі виник скандал - протоієрей Андрій Пінчук повідомив на своїй сторінці фейсбук, , що Митрополит Полтавський Филип змушував священників відкликати підписи під зверненням із закликом провести церковний трибунал проти патріарха Кирила.

У повідомленні Пінчука, зокрема, було сказано:

"Полтавський митрополит Філіп старається на всю. Обдзвонює священників, які підписали звернення та, судячи з усього, погрожує їм карами небесними за те, що вони вбачають в діях патріарха кирила злочини проти моралі та проти канонів", - написав він.

Пінчук опублікував скріншоти листувань з двома священниками, які відкликали свої підписи під зверненням через погрози митрополіта.

"Отці, якщо ми будемо піддаватися на тиск архієреїв, то грош ціна нашому священству. Хай нарешті роззують очі, збираються і проводять Собор", - наголосив Пінчук.

Нині Полтавське єпархіальне управління оприлюднило заяву – відповідь на пост Андрія Пінчука. У повідомленні, зокрема, сказано:

- Після оприлюднення звернення до Східних Патріархів митрополит Филип, як настоятель Спасо-Преображенського Мгарського монастиря, звернув увагу одного з його підписантів, а саме — насельника Мгарського монастиря архімандрита Макарія (Біліневича), на те, що монаху слід зосереджуватися на молитві та покаянні, особливо у час Великого посту, а не приймати участь у різного роду дискусіях в інтернет-мережі. Це викликало неадекватну реакцію автора звернення протоієрея Андрія Пінчука, яка і була широко розповсюджена у ЗМІ.

Нагадування монаху, що його першочерговим обов’язком є піст і молитва — не може вважатися тиском чи погрозами.

Прес – служба Полтавської єпархії також закликала ЗМІ « утриматися від розповсюдження провокативної та недостовірної інформації щодо УПЦ та не сіяти розбрат і ворожнечу на релігійному грунті серед громадян України, особливо в теперішній, надзвичайно важкий для України час».

 

скандал, церква

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Поліція затримала підозрюваного у вбивстві 12-річної дівчинки
  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.