13:00 19.10

Полтавська фіт-модель стала чемпіонкою світу

Найкращою фіт-моделлю світу стала полтавка Марина Полапа. Вона перемогла на на чемпіонаті, що нині триває у латвійській Ризі, повідомив тренер спортсменки Лернік Матосян.

Це чемпіонство для Марини Полапи — перше у змаганнях такої категорії. До цього вона здобувала срібні медалі на турнірах світового рівня.

На змаганнях, що тривають до 19 жовтня, суперницями чарівної полтавки були 35 спортсменок із понад 10 країн. Марина виступала у категорії +168 сантиметрів.

Марина Полапа з Кубком Світу

На міжнародних змаганнях із бодібілдингу номінація Фіт-модель з’явилася 2017 року. Відтоді Марина Полапа щорічно бере участь у чемпіонатах світу та Європи.