ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 15.08


Полтавська галушка - як туристичний бренд

Як зробити Полтавщину конкурентоспроможною на туристичному ринку, а Україну – зразком гастрономії в світі? Про бренди та тренди в туризмі, говорили на Полтавському туристичному форумі.

Днями у Полтаві відбувся туристичний форум, який зібрав працівників культури та туризму, власників готелів і турфірм, зірок шоу-бізнесу, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Серед учасників форуму було багато відомих українців, зокрема:ведучий тревел-реаліті шоу на СТБ "Страва честі" Юрій Ковриженко; графічний редактор та автор туристичних брендів Запоріжжя, Геніченська, Скадовська Дмитро Буланов; режисер Сорочинського ярмарку Олександр Князь; автор проєкту "Цікавий Київ" Арсеній Фінберг; співзасновник міжнародного фесту "Полтавська галушка" Яніна Барибіна та власники престижних готелів України.

Говорили про те, як зробити туристичний ринок України цивілізованим.

На думку відомого шеф-кухаря Юрія Ковриженко, Україна має перетворитись на ще один зразок гастрономії в світі. Щоб як в Італії – в один регіон їхали за піцою, в другий – різото їсти, а в третій купувати пасту.

"Полтавщині в цьому плані не треба нічого вигадувати. У вас є галушка, навколо якої варто будувати галузь гастрономічного плану. Подорожуючи Україною, на фестивалях я бачу лише якусь радянську кухню - пластикові лоточки, майонез, шашлик. На Сорочинцях взагалі більше Грузії, ніж України. Там галушки готувати треба! І скрізь їх готувати треба, щоб не було проблем із тим, куди повести гостя з-за кордону",

- говорить пан Юрій.


Яніна Барибіна, яка є співзасновницею міжнародного фестивалю "Полтавська галушка", розказала про розвиток мережі Зелених шляхів України та про сам фестиваль. А шеф-кухар ресторану FOOD&FOREST Денис Левицький провів майстер-клас з приготування полтавських галушок із курячим м’ясом.


Організаторами Полтавського туристичного форуму стали - Центр інформаційної підтримки бізнесу (м. Дніпро), Дніпропетровська та Полтавська торгово-промислові палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

 

туризм, форум, галушки

За темою:

  • У Полтаві відбувся регіональний економічний форум
  • Цими вихідними у Миргороді стартує молодіжний форум
  • Чоловіча розмова: у Полтаві пройде форум для чоловіків
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.