ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 12.02


"Полтавська газонафтова компанія" відновила програму буріння на Полтавщині

СП "Полтавська газонафтова компанія" відновила програму буріння на Полтавщині. Згідно з новою стратегією розвитку ПГНК, буріння першої свердловини Е308 має розпочатися на Єлизаветівському родовищі до кінця лютого.

Глибина свердловини, згідно з проектом, становить 3000 метрів.

На даний момент закінчуються підготовчі роботи, а також фінальний етап тендеру з вибору сервісної бурової компанії. Також продовжуються роботи з інтенсифікації та капітального ремонту (КРС) наявного власного і орендованого фонду свердловин.

Однією з основних передумов до відновлення бурової програми стало рішення Верховної Ради знизити рентну плату на газ для нових свердловин наприкінці 2017 року.

Нова фіскальна система України для газодобувного бізнесу є однією з найбільш сприятливих в Європі. Ми активно підтримували цю ініціативу, зокрема, в якості члена Асоціації газовидобувних компаній України. Така фіскальна політика дає можливість переглянути програму робіт і переоцінити раніше нерентабельні проекти. Це буде сприяти не тільки активному розвитку нашої компанії, але і газовидобувної галузі України в цілому

– вважає Віктор Гладун, генеральний директор ПГНК і виконуючий обов’язки CEO в JKX Oil & Gas, Plc.

Додатковим стимулом переглянути стратегію стало успішне проведення робіт з інтенсифікації та капітального ремонту серед існуючих свердловин.

Завдяки ефективній роботі оновлених геологічної і технічної команд ПГНК вдалося збільшити обсяги видобутку Новомиколаївського комплексу родовищ більш ніж на 30% у січні 2018 року.

Відновлення бурової програми стало логічним продовженням позитивних результатів проведених робіт, а саме, буріння бічного стовбура на глибинах 2,392-2,445 метрів на свердловині Ігн101Z Ігнатівського родовища, дебіт якої на сьогодні становить 59,5 тисяч кубометрів газу і 55 барелів (8,7 кубометрів) конденсату на добу, а також успішне проведення КРС на свердловині НН43 Ігнатівського родовища, орендованій у НАК “Надра України”.

ПГНК планує продовжити нарощувати інтенсивність таких робіт і вийти на позитивну тенденцію зростання видобутку вже в 2018 році.

бізнес, буріння, свердловина, ПГНК, газ, нафта

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.