ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 13.08


Полтавська міська виборча комісія поки що не має приміщення

Полтавська міська виборча комісія не отримала власного приміщення для проведення першого засідання.

Проблеми з приміщеннями та відсутність частини членів — так на Полтавщині розпочали роботу територіальні виборчі комісії. Представники "ОПОРИ" відвідали перші засідання Полтавської обласної та Полтавської міської ТВК.

Перше засідання Полтавської обласної територіальної виборчої комісії відбулося 12 серпня, тобто відповідно до вимог законодавства. Її очолює Людмила Сердюк від партії "Солідарність жінок України". Під час парламентських виборів 2019 року вона була членкинею окружної виборчої комісії № 144, де представляла "Народний фронт". Заступницею голови обласної ТВК є Надія М'якушко від партії "За майбутнє", секретаркою — Тамара Данильченко від ВО "Батьківщина".

Загалом до складу комісії входять 18 членів, із яких на засіданні були присутні лише 13, включаючи все керівництво. Всі вони склали присягу. Жоден із членів обласної ТВК про відмову від роботи у комісії не заявляв. Наступне засідання заплановане на вівторок, 18 серпня.

Як повідомив координатор спостереження Громадянської мережі "ОПОРА" за виборами у Полтавській області Костянтин Донченко, який відвідав засідання, приміщення, де працюватиме територіальна виборча комісія, не повністю готове для роботи. Зокрема, тут встановили комп'ютер із доступом до мережі інтернет, принтер, столи та стільці у потрібній кількості. Проте, у розпорядження членів обласної ТВК наразі немає сейфу, телефонної лінії з окремим номером, а в приміщенні відсутні інформаційна табличка та стенд для вивішування матеріалів. При цьому приміщення облаштоване для вільного доступу людей із інвалідністю та інших маломобільних груп населення — наявні пандус та ліфт.

Так само 12 серпня, тобто, у відведений законодавством термін, перше засідання провели і члени Полтавської міської виборчої комісії. Її, як і обласну ТВК, очолює представниця політичної партії "Солідарність жінок України" — Алла Назаренко. Під час президентських виборів 2019 року вона працювала членкинею ОВК № 144 від Петра Порошенка. Заступницею голови комісії є Тамара Денисовець від ВО "Батьківщина", секретаркою — Людмила Беберіна від "Опозиційної платформи – За життя".

До складу Полтавської міської територіальної виборчої комісії входять 18 членів, із яких перше засідання відвідали 14 осіб, включно з керівним складом. Присягу склали усі присутні. 

Неможливо було встановити забезпечення членів Полтавської міської територіальної виборчої комісії необхідними засобами. Адже на момент першого засідання ТВК не мала власного приміщення, тому її члени зібралися у кабінеті депутатів Полтавської міськради.

Проблеми з приміщенням немає, - повідомила голова комісії Алла Назаренко. Після завершення юридичних процедур комісія буде працювати у кабінеті 121 будівлі Полтавської міськради.

вибори, ТВК, політика, спостереження

За темою:

  • На посаду міського голови претендують уже дванадцять кандидатів
  • На виборах міського голови Полтави реєструють чергових кандидатів
  • "Слуга Народу" затвердила кандидатів на місцеві вибори
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.