ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 29.09


Полтавська міськрада відмовилася надати відповідь на запит журналістів

Полтавська міськрада відмовилася надати відповідь на запит журналістів у зв'язку з дією воєнного стану.

Хмельницьке видання «Жар.Info» скерувало запити до десятка міських рад, щоби дізнатися про впровадження в українських населених пунктах автоматизованої системи оплати проїзду.

Двічі такий запит отримала й Полтавська міська рада. На один із них вона відповіла, що надасть потрібну журналістам інформацію лише після закінчення воєнного стану.

Про це повідомив ІМІ.

На перший запит, надісланий виданням ще на початку серпня, відділ з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавської міської ради надав інформацію у неповному обсязі. Через це редакція знову скерувала запит, аби отримати чітко визначений перелік, однак у міськраді відмовили.  

За словами керівника відділу Віталія Животенка, журналістам надали таку відповідь через відсутність на момент отримання запиту заступника, який опікується темою транспорту.

«Пояснюю, чому ми так написали. Значить, на той момент, коли прийшов запит від вас, у нас не було заступника мера з питань діяльності виконавчих органів, той, який опікується нашою сферою. Я, як начальник відділу, не уповноважений, я не є розпорядником документів, тому не можу їх надавати. Зараз ось у нас на сесії, 15 вересня була сесія, призначили нового керівника, тому взагалі без питань. Якщо вам не складно, ви зробіть новий запит, і ми, звісно, з керівником це все узгодимо», —  пояснив посадовець журналістам «Жар.Info».

Секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова водночас запевнила, що це питання візьме під контроль профільний заступник міського голови, а роботою відділу та його керівника займатиметься робоча група. 

Редакція скерує повторний запит, а в разі чергової відмови надати відповідь звертатиметься зі скаргою до Уповноваженого ВР з прав людини. 

 

 

 

медіа

За темою:

  • Українські медіа атакують російські хакери
  • На Полтавщині судитимуть зрадника-журналіста
  • Полтавським журналістам пояснили, як круто знімати на будь-яку камеру
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.