ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 28.10


Полтавська міськрада хоче висвітлити свою діяльність за півмільйона гривень

Пресслужба міськради планує замовити інформаційний супровід у медіа та у соцмережах та виготовлення відеоматеріалів. У 2021 році на висвітлення діяльності міської ради планували витратити 4,5 млн гривень.

Потім 4 млн грн перенаправили на фінансування програми ОСББ й на висвітлення діяльності запланували 500 тис. грн.

Керівниця пресслужби Полтавської міськради Аліна Рябокінь розповідала депутатам, що витрати на висвітлення діяльності передбачені законодавством. Річ у тому, що інформацію про діяльність влади громади необхідно висвітлювати у різних ЗМІ, а для цього необхідно їм платити.

Пресслужба міської ради замовляє висвітлення діяльності виконавчого комітету на телебаченні, у радіо, друкованих виданнях та онлайн-медіа. Про це відомо з ресурсу Prozorro. Матеріали про діяльність виконкому готуватимуть редакції видань, в яких замовлять висвітлення.

Цьогоріч, під час депутатської комісії у лютому, депутати Полтавської міської ради не рекомендували виділяти гроші на висвітлення, бо:

  • немає чіткого списку витрат та переліку медіа, які братимуть участь у висвітленні;
  • місто може уникнути витрат на висвітлення і зекономити кошти.

Депутат Сергій Каплін говорив, що висвітленням має займатися пресслужба, у якій працює 5 спеціалістів без додаткових витрат, а обов’язкове публікування документів коштуватиме значно дешевше. З інформаційного запиту ЗМІСТу також відомо, що на діяльність пресслужби у 2020 році Полтавська міська рада витратила 1 млн 131 тис. грн (це кошти на заробітну плату керівнику пресслужби та трьом спеціалістам).

На заходи програми висвітлення діяльності ради та фінансову підтримку медіа минулоріч витратили 421 тис. 472 грн. Серед цих заходів і утримання сайту Полтавської міської рад, пише ЗМІСТ.

медіа, міська рада

За темою:

  • "Займаюся улюбленою справою і допомагаю захищати Україну", – полтавський журналіст Коба
  • У Полтаві обговорили проблеми регіональних медіа
  • ШІ генерує ведучих новин: що розповів Джон Кременчуцький
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.