ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 17.03


Полтавська обллікарня співпрацюватиме з литовськими колегами з Паневежиса

Делегація Полтавщини на чолі із заступником начальника Полтавської ОВА Володимиром Василенком із робочим візитом відвідала Литовську Республіку. До складу офіційної делегації увійшли головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського Григорій Оксак та Почесний консул Литви в Полтавській області Володимир Пилипенко.

 

У межах візиту відвідали Паневежиську республіканську лікарню. Цей заклад входить у топ-З литовських медичних закладів. Ознайомилися з роботою лікарів, обговорили можливості обміну досвідом та надання гуманітарної допомоги.

"Під час війни в наших медиків з’явилися нетипові для мирного часу пацієнти. Довелося в стислі терміни змінювати прийоми і методи роботи. Тому нині мають чим поділитися з іноземними колегами. Безпосередня співпраця між лікарнями дасть можливість обмінюватись досвідом та оперативно імплементувати кращі світові практики", – зазначив Володимир Василенко.

Під час візиту головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського Григорій Оксак та директор Паневежиської республіканської лікарні Арвідас Скорупскас підписали угоду про співпрацю.

"Медики Паневежиської республіканської лікарні підтримували полтавських колег. Неодноразово надсилали гуманітарну допомогу: медикаменти, обладнання, матеріали. Нині ми зацікавлені в обміні досвідом. Нас цікавить робота лікарів у критичних обставинах", – зауважив Арвідас Скорупскас.

медицина, війна, співпраця, меморандум, Литва

За темою:

  • На Полтавщині виявили три випадки кашлюку
  • У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених
  • Кременчужани виготовляють магнітні екстрактори для порятунку поранених
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.