ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 19.02


Облрада ініціює допомогу бізнесу та заборону російського кіно і музики

На останній сесії Полтавської обласної ради депутати прийняли ініційоване підприємцями звернення до прем'єр-міністра та Верховної Ради проти системи "СМКОР". Ще одне звернення - проти відтворення російських творів.

"СМКОР" — система моніторингу критеріїв оцінки ризиків, для боротьби зі схемами щодо ПДВ — у 86% випадків є хибною. Подвійна сплата ПДВ складає майже 13 млрд гривень. Держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, а у нас його всіляко намагаються придавити. Зокрема, через податковий тиск на межі виживання знаходяться 30 тисяч підприємців, — зокрема, сказано у зверненні із закликом блокувати систему "СМКОР".

Крім того, депутати підтримали звернення облради до ОДА та місцевих рад щодо заборони публічного відтворення російської продукції — аудіовізуальних творів, трансляції кінофільмів та музики, які створені на території Російської Федерації — країни-агресора. Також у зверненні облради рекомендується підвищити роль української мови як національної цінності,  захистити право кожного на розвиток патріотичної особистості.  

звернення, облрада, сесія, влада, депутати

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.