ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:13 21.02


Полтавська облрада розглядає ситуацію у Нових Санжарах. НАЖИВО

У Полтаві розпочалося пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Основне питання - про ситуацію з розміщенням в медцентрі "Нові Санжари" евакуйованих із м. Ухань.

На початку сесії голова Полтавської облради Олександр Біленький негативно оцінив комунікацію з місцевим населенням і реакцію окремих мешканців Нових Санжар на заселення на обсервацію евакуйованих з Китаю людей.

Голова ОДА Олег Синєгубов запевнив, що дізнався про рішення влади про їх евакуацію в медцентр "Нові Санжари" лише о шостій ранку 20 лютого. І премєр пояснив на брифінгу, що це рішення трималося у таємниці задля безпеки.

Сергій Соловей, депутат облради, сказав про ненормальність ситуації коли керівник області дізнається про все останнім і запропонував Уряду подати у відставку.

Віктор Ляшко, замміністра охорони здоров’я України заспокоював що ситуація під контролем і просив «збавити градус напруги». Ляшко запевнив, що всі працівники медцентру не втратять свої заробітні плати і роботу. На цей період вони просто будуть виконувати іншу роботу, не пов'язану з контактом з евакуйованих.

Замміністру дорікали, що його сьогоднішній виступ він мав виголосити кілька днів дому, і тоді б, можливо, конфліктів не було. Також він додав, що, на його думку, кидали каміння по автобусам не місцеві. Підняли питання щодо неприпустимості закриття санепідемстанцій.

Депутат Геннадій Коваленко запропонував виділити кошти Новим Санжарам, замість того, щоб витрачати їх на апарат ОДА.

Оголосили про обговорення звернення, яке розглядатимуть депутати облради —  кошти для медицини, у розмірі 300 мільйонів гривень, проситимуть для Полтави.

Іван Виговський, начальник ГУ НП Полтавщини розповів про вчорашнє протистояння, а також про кількість затриманих та відкриті кримінальні провадження. Усього  було доставлено до поліції 24 особи, були місцеві і немісцеві затримані. Щодо потерпілих, медичної допомоги потребувало 10 осіб, з них 9 потерпілих з боку правоохоронців. Їм камінням розбили шлеми і в одного з полісменів — пошкодження очей, ще в одного - розбита голова. Також серед травм - переломи пальців. Один з постраждалих - місцевий мешканець.

Кримінальне провадження очікує на чоловіка, який на власному авто намагаюся здійснити наїзд на правоохоронців.  

 

 

сесія, облрада, коронавірус

За темою:

  • Протест: полтавці через відсутність електрики перекрили дорогу
  • Трупи худоби і сморід: мешканці Великого Тростянця протестують проти забою
  • Протест мотоциклістів: невідомі замальовують забороняючі знаки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.