ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:34 14.07


Полтавська облрада вимагає звільнення судді по справі вбивства Бабаєва. ФОТО

14 липня депутати облради прийняли звернення до Вищої ради правосуддя з вимогою звільнити суддю Київського райсуду Полтави Ольгу Логвінову, яка змінила запобіжні заходи підозрюваним в організації вбивства Бабаєва.

фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова

Проект звернення до Вищої ради правосуддя представив на сесії перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Нагадаємо, йдеться про Олександрів — Мельника та Крижановського, яких звинувачують у тяжкому злочині, за який передбачено вищу міру покарання — довічне ув’язнення. А суддя в Полтаві звільнила їх із-під варти під домашній арешт.

Депутати обласної ради підтримали Холода та проголосували за звернення до Вищої ради юстиції з вимогою звільнити суддю Ольгу Логвінову за порушення принципів правосуддя.

Крім того, на сесії цього дня бунтували селяни Машівського району. Від ГПУ "Полтавагазвидобування" вони роками вимагають повернення землі, яка на думку селян по праву належить їм, проте людей позбавили права взяти участь у розпаюванні та приватизації майна.

А фахівці "Полтавафарму" виступили на сесії, що звернулися з відкритим листом до Президента України щодо негативу, який з кінця 2016-го року лунає на адресу підприємства.  

Миттєвості перебігу сесії — у фотогалереї Олега Журавльова.

Полтавська обласна рада, звернення, юстиція, пікет

За темою:

  • У Полтаві залишать "вічний" вогонь та комуністичні монументи
  • У Полтаві скликають позачергову сесію облради
  • Сесія Полтавської міськради "провалилася"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.