ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 16.01


Полтавська облрада звернулася за допомогою до Кабміну

16 січня на почерговій сесії Полтавської облради обговорили можливе припинення роботи обласного теплопостачального підприємства та вплив на опалювальний період 2023-2024 років.

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» зіткнулося з викликами через відмову ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» пролонгувати договір оренди землі, який закінчився 31 грудня 2023 року.

Рішенням облради було прийнято звернення до Кабінету Міністрів України та народних депутатів для вжиття заходів, включаючи передачу майнового комплексу Кременчуцької ТЕЦ у державну власність та сприяння укладанню нового договору на постачання природного газу.

Зокрема, у зверненні облрада просить  вжити невідкладних заходів, а саме:

1. Вирішити питання передачі цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу «Кременчуцька ТЕЦ» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у державну власність.

2. Сприяти укладанню договору на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в умовах покладення на нього спеціальних обов’язків та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 року No 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (зі змінами).

За звернення проголосувало 65 депутатів облради.

комуналка, звернення, тепло, Кабмін, облрада

За темою:

  • Водоканал і теплоенерго можуть перейти до сфери управління ОВА
  • Без гарячого водопостачання лишили кілька багатоповерхівок у Полтаві
  • Знову без тепла: у Полтаві сталася аварія на котельні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.