ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 21.07


Полтавська ОВА передала військовим позашляховик і генератори

Для потреб морських піхотинців ВМС України передали автомобіль високої прохідності та 15 генераторів. Частину генераторів придбали за кошти обласного бюджету.

Решта отримані як гуманітарна допомога.

«Генератори середньої потужності від 3 до 5 кВт,  які дозволяють мобільно забезпечити енергоживлення підрозділів і об’єктів, заряджати радіостанції та інші прилади. Їх компактність дозволяє мінімізувати витрати палива й забезпечити їх оперативне транспортування», – розповів заступник начальника ОВА Максим Калінін.

Автомобіль Mitsubishi L 200 передали від Горішньоплавнівської територіальної громади. Це пікап підвищеної прохідності, модель автомобіля доволі надійна та перевірена. Його використовуватимуть для виконання різних бойових завдань.

«Це не перша автівка, яку передаємо військовим, – розповів голова Горішньоплавнівської територіальної громади Дмитро Биков. – Також на найближчий сесії міської ради виділимо 8,4 млн грн для потреб наших захисників і захисниць. Це кошти, які надійдуть до військових частин, що боронять нашу країну».

«Дякуємо Полтавській ОВА та облраді й Горішньоплавнівській міськраді за вагому та необхідну допомогу для нашого підрозділу. Завдяки вашій небайдужості ми маємо можливість максимально ефективно виконувати поставлені перед нами завдання», – зазначив представник бригади морської піхоти Петро Олексюк.

Також нагородили підприємців і представників органів місцевого самоврядування за значний особистий внесок та надання допомоги військовим частинам і підрозділам ЗСУ й активну волонтерську діяльність відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «Знак пошани».

війна, допомога

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Українським військовим полтавські прокурори передали ще три автівки
  • Із 1 жовтня на Полтавщині запрацюють "Пункти незламності"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.