ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:44 22.09


Полтавська райрада, нардеп і мешканці Макухівки сварилися через субвенцію на ремонт доріг

На сесії Полтавської районної ради розглядали скандальну поправку до місцевого бюджету, згідно з якою пропонувалося «перерозподілити» кошти, призначені на ремонт доріг в селах Ковалівської сільради.

 

Напередодні три депутатських комісії рекомендували частину державної субвенції, виділеної на ремонт доріг в селах Андрушки, Макухівка, Грабинівка Ковалівської сільської ради, перерозподілити на медичне обладнання Полтавської ЦРЛ та зробити відповідне звернення до Кабміну.

22 вересня 2017 року народний депутат Юрій Бублик та мешканці Макухівки влаштували пікет з вимогою не приймати дану поправку а потім взяли активну участь в обговоренні питання на сесії.

За його словами кожного року народний депутат має можливість залучити певні кошти на соціально-економічний розвиток свого округу. В минулому році на район було залучено 25 мільйонів гривень, але тепер виникли проблеми.

Кононенко Михайло Михайлович, який сидить на зарплаті у Ірини Степаненко і Сашка «Браслета», каже мені в очі: «Ми все проведем, а твою сільську раду «зарубаємо». У Макухівці – екологічна катастрофа, там міське сміттєзвалище. Ми включили саме елементарне. Вирівняти піщані дюни, по яким їздити неможливо, засипати щебенем. Люди додому не можуть доїхати, «швидка» не може доїхати

- розповідав після сесії Юрій Бублик.

Він вважає, що районна рада намагалася перебрати на себе повноваження Кабінету Міністрів та Верховної ради України.

Протестувальники. Фото зі сторінки Юрія Бублика в соцмережах

У той же час, голова райради давав слово всім охочим та намагався дистанціюватися від конфлікту.

Є регламент. Були засідання голів фракцій, трьох комісій, президії. Я сам особисто не можу вносити ніякі правки. Тому я вимушений поставити проект даного рішення на голосування

- казав присутнім Михайло Кононенко.

Висловився проти ухвалення поправки і голова Полтавської РДА Ігор Карімов, оскільки, на його думку, в повноваженнях ради немає такої функції як «перерозподіл» коштів державного бюджету.

Я тільки сьогодні вивчив пропозиції. До цього працював з вами разом в комісіях і чіткого формулювання не бачив

- заявив Ігор Карімов.

Як наслідок, депутатський корпус не набрав голосів за поправку про «перерозподіл».

Пізніше своє невдоволення провальним голосуванням висловлювали голови фракцій «Рідне місто» Василь Степенко та «Аграрної партії» Анатолій Рибась.

Зокрема, Степенко пропонував колегіально обговорювати, на які округи мають іти державні субвенції та вносити їх у річний план соціально-економічного розвитку району.

 

Полтавська районна рада, Юрій Бублик, Василь Степенко, сесія, Ігор Карімов, Михайло Кононенко

За темою:

  • Позачергова сесія Полтавської обласної ради відбудеться 27 серпня
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.