22:00 03.05

Полтавська "Шкільна ліга": визначилися учасники плей-офф. ФОТО

Другого травня відбулися заключні матчі групового етапу "Шкільної ліги" - футбольного турніру для дітей до 11 років, який уперше проводиться у Полтаві. А сьогодні стали відомі пари чвертьфіналістів.

От і завершився перший етап першої у Полтаві "Шкільної ліги" з футболу. По дві кращі команди з кожної групи вибороли у справжній боротьбі путівки до плей-офф.

Вирішальні поєдинки турніру для гравців віком до 11 років відбудуться у найкращому залі обласного центру — спорткомплексі ПЗМС.

Результати матчів, зіграних 2 травня:

Група 1.
13 - 16 - 1:2
19 - 38 - 2:7

Лише перемога в останній грі дозволила команді НВК-16 пробитися до плей-офф. А хлопці з 13-ї школи не ховали сліз: вони грали дуже достойно, мали моменти, проте реалізували на один менше, ніж суперник, якому допомогли рідні стіни.

17 - 23 - 6:2

У цій групі два лідери були набагато сильнішими від інших команд, хоча обидва заключні матчі принесли яскравий та результативний футбол.

20 - 22 - 0:3

Доля путівки до плей-офф визначалася у протистоянні 30-ї та 37-ї шкіл, у якому все вирішив один-єдиний влучний постріл від господарів майданчика. Саме завдяки цій перемозі команда з Левади отримала перепустку до чвертьфіналу.

5 - 29 - 3:0

Фантастична за драматизмом ситуація виникла у групі 4 — команда-лідер, яка отримала чудову пресу, сенсаційно програла заключний матч і за додатковими показниками не потрапила у наступний етап! Так, 34-та школа провела, мабуть, свій найгірший матч на турнірі, не забивши жодного голу і пропустивши двічі. У підсумку три команди групи набрали по 9 очок і, згідно з регламентом, організаторам довелося рахувати голи в очних поєдинках. Цей показник виявився найкращим у збірної 6-ї школи, яка вчора створила маленьке футбольне диво (+1), друга — команда школи № 5 (різниця голів у матчах між трьома опонентами — 0). А от у 34-ї школа різниця у матчах із конкурентами негативна (-1), і ця команда припиняє участь у турнірі.
1. 6 — 9 очок (14:3).
2. 5 — 9 очок (10:6).
3. 34 — 9 очок (13:6).
4. 29 — 3 очки (5:12).
5. 8 — 0 очок (2:17).

Сьогодні у редакції видання Poltava365.com відбулася церемонія жеребкування поєдинків плей-офф. Команди, які грали між собою на груповому етапі, у чвертьфіналі зустрітися не могли. Про це було оголошено зазделегідь.

Отже, 11 травня в ¼ фіналу гратимуть:

Чвертьфінал 1. 13:00. 17 — 38

Чвертьфінал 2. 13:45. 6 — 37

Чвертьфінал 3. 14:30. 16 — 26

Чвертьфінал 4. 15:15. 5 — 10

15 травня у півфіналах зустрінуться переможці чвертьфіналів 1-2 та 3-4. Фінал заплановано провести 18 травня.

***
Генеральним спонсором турніру є ТОВ "Українська зерноторгова компанія".

Офіційним партнером турніру є інтернет-магазин Рlayfootball:

— спеціалізоване футбольне взуття (бутси, сороконіжки, футзалки), футбольні м'ячі, форма командам, форма клубів і збірних;