21:12 15.05

"Полтавська шкільна ліга": визначилися фіналісти турніру. ФОТО

У вівторок, 15 травня, у Полтаві відбулися півфінальні поєдинки першої в історії "Шкільної ліги" - футбольного турніру серед збірних команд навчальних закладів обласного центру (діти до 11років).

Визначилися дві кращі команди турніру, організованого нашим виданням. Ними стали представники Левади та Огнівки — збірні команди Гімназії №17 та НВК №16.

Півфінали. 15 травня

Гімназія-17 — Гімназія-6 — 2:2 (по пенальті — 7:6).

У першому півфіналі боротьба на майданчику точилася з першої до останньої секунди. А емоції часто-густо били через край. Дві прекрасні та рівні команди зійшлися у боротьбі за вихід у фінал. Проте одній довелося-таки поступитися. Шоста гімназія відкрила рахунок у зустрічі — у першому таймі чудовим ударом відзначився Микита Пушкар. Відновив рівновагу після перерви Микита Славицький, який відновився після травми, яку отримав у чвертьфіналі. Проте суперник доволі швидко знову забив — все той же Пушкар чудово виконав штрафний із дальної дистанції, а воротар команди з Левади припустився прикрої помилки. Та за 22 секунди до завершення матчу після розіграшу стандарту юні футболісти 17-ї гімназії вдруге зрівняли рахунок — цього разу точного удару завдав Ігор Дорошенко — 2:2.

Серія післяматчевих пенальті...Тут було все — і драма, і сльози, і щастя переможців. Після серії з 5 ударів обох команд рахунок на табло зберігся нічийним — суперники дружно не забили по одному пенальті. Били до незабитого. По черзі вирішили пробивати воротарі — удар кіпера 6-ї гімназії прийняла на себе стійка воріт, а його колега по амплуа пробив влучно. 7:6 — неймовірна за напругою та драматизмом перемога команди тренера Оксани Єрмакової.

НВК-16 — ЗОШ-5 — 3:1

У другому півфіналі емоцій було не менше, ніж у першому, проте все вирішилося в основний час гри. Блискучий матч видав Владислав Власенко, який узяв участь у більшості атак НВК-16 та відзначився дублем. Ще один гол у складі команди з Огнівки на рахунку Артура Карімова. У складі команди 5-ї школи гол забив Михайло Кострубяк. Після першого тайму збірна НВК-16 вигравала 2:1, а після перерви довела свою перевагу, забивши ще один гол. Шанси відзначитися були й у їхніх суперників, але скористатися ними вони не змогли.

Отже, 18 травня у фінальному поєдинку зустрінуться НВК-16 та Гімназія-17!

Генеральним спонсором турніру є ТОВ "Українська зерноторгова компанія".

Офіційним партнером турніру є інтернет-магазин Рlayfootball:

— спеціалізоване футбольне взуття (бутси, сороконіжки, футзалки), футбольні м'ячі, форма командам, форма клубів і збірних;
 — оригінальний товар;
 — безкоштовна доставка по всій Україні;
 — екіпірування команд будь-якого рівня "під ключ".

Фінальний матч Шкільної ліги буде транслюватися наживо на нашому сайті. Початок трансляції — 12:55. Коментувати гру буде один із відомих українських футбольних телекоментаторів. Не пропустіть!