14:45 19.05

"Шкільну лігу" виграла збірна 17-ї гімназії. ФОТО. ВІДЕО

18 травня відбувся фінальний матч першої полтавської "Шкільної ліги" - дитячого футбольного турніру, організованого нашим сайтом. Чемпіоном і володарем трофею стала команда з Левади - збірна гімназії № 17.

Місяць у полтавських залах тривали змагання з футболу серед школярів 2007 року народження і молодших. Перша в історії дитяча "Ліга чемпіонів", засновником якої є наш сайт,  фінішувала за кілька днів до фіналу київської Ліги чемпіонів між легендарними "Реалом" та "Ліверпулем". А переможцем змагань стала команда з Левади — 17-та гімназія!

ШКІЛЬНА ЛІГА. ФІНАЛ

НВК-16 — Гімназія-17 — 2:3

Голи: Копитко 5, Шляховий 10, Ткач 19 — Молнар 29, Власенко 38.

НВК-16: Михайло Шкляр — Артур Карімов, Кирило Кустуров, Влад Власенко, Юрій Козак, Андрій Шляховий — Микита Гребінюк, Данило Мнека, Микита Присяжний, Костя Молнар, Артур Жемела, Влад Горбенко.

Тренер — Михайло Лестюхін.

Г-17: Данило Степовий — Іван Ситник, Валентин Ткач, Ігор Дорошенко, Вадим Копитко, Ігор Гаврилко — Владислав Лукаш, Златан Засенко, Артем Назаров, Михайло Кобрись, Роман Ватажок, Давид Філонич.

Тренер — Оксана Єрмакова.

Арбітри — Анатолій Чернишов, Сергій Коломієць.

18 травня. СК ПЗМС. 75 глядачів.

Фінальний матч виправдав сподівання. Уболівальники побачили два різні тайми — у першому перевага була на боці команди з Левади, яка забила за 20 хвилин три голи у ворота НВК-16. Особливо ефектним вийшов третій гол — у виконанні Валентина Ткача зі штрафного удару майже з центральної лінії майданчика. Він був найкориснішим у складі своєї команди — встигав відпрацьовувати і в обороні, і допомагав партнерам по атаці.

Другий тайм склався на користь команди з Огнівки, яка відзначилася двічі та не реалізувала ще кілька гарних нагод. У підсумку — 3:2 на користь гімназії № 17, яка вписала себе в історію полтавської Шкільної ліги назавжди, як перший переможець турніру!