ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 20.11


Полтавська школа отримала "Посилку успіху" від фонду Кличків

Цьогоріч до п'ятірки найкращих учасників проєкту організованого "Фондом братів Кличків" потрапив учитель фізкультури Полтавської ЗОШ №29 Максим Рубель.

Про це повідомляє видання ЗМІСТ.

Проєкт "Посилка успіху - 2019" створений для тренерів спортивних секцій та учителів фізкультури. Який навчає методів ефективного викладання спорту та допомагає залучати учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

"Крім курсів з підвищення кваліфікації, які пропонує нам Міністерство освіти, я також намагаюся знаходити інші способи для розвитку. Наприклад, цього року я взяв участь у стажуванні вчителів в США, а після цього без роздумів подав анкету на "Посилку успіху",

- розповідає учитель фізкультури полтавської ЗОШ №29 Максим Рубель.

У цьому році проєкт "Посилка успіху" відбувся в оновленому форматі, та складався з теоретичної та практичної частин.

За словами Максима Рубеля тренінги в рамках проєкту проходили наприкінці травня. Це були теоретичні заняття для учасників зі всієї України. Розповідали про здорове харчування, гігієну, інновації у спорті, способи мотивації дітей. Після чого отримані знання учителі повинні були втілити в якомусь спортивному заході, зняти відео й надіслати організаторам. За цими матеріалами восени відібрали п’ятьох найкращих.

"Я нерозлучний зі спортом ще зі шкільних років. У дитинстві займався баскетболом, бо мій вчитель прищепив любов до нього. Це і стало головною причиною того, чому я обрав професію вчителя фізкультури. Мета моєї роботи полягає в тому, щоб виявити спортивний потенціал в учнях і показати їм напрямок для розвитку",

– говорить Максим Рубель.

Кожна школа та спортивна секція, які стали учасниками, нагородили "Посилкою успіху", до якої увійшли: баскетбольні та футбольні м’ячі, фішки, обручі, скакалки тощо.

спорт, посилка успіху, фонд братів Кличко

За темою:

  • Традиційну "Полтавську ніч" перенесли на осінь
  • Володимир Чеснаков: "Спробуємо поборотися за путівку в єврокубки"
  • Футбольну УПЛ мають дограти до 15 липня
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.