ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 20.08


Полтавська співачка стала талісманом "Ігор Героїв"

Днями у Києві відбувся фінал “Ігор Героїв”. Гімн України на відкритті змагань виконала полтавська співачка NELYA, яка своєю музикою підтримує українських військових в АТО.

Співачка, за спиною якої понад 200 концертів в АТО, стала справжнім талісманом “Ігор Героїв”.

На вихідних на Контрактовій площі в Києві відбувся фінал “Ігор Героїв” — всеукраїнських аматорських спортивних змагань, які проводяться з метою виявлення найбільш фізично підготовленого атлета серед людей з інвалідністю.

Учасники - хлопці, які внаслідок участі у бойових діях, отримали важкі поранення і, всупереч статусу людини з інвалідністю, ведуть активний спосіб життя та займаються спортом.

П'ятий рік поспіль відбуваються змагання. Проводять їх в різних містах країни, а ось на фінал учасники приїздять до Києва.

Традиційно, відкриття “Ігор Героїв” відбулось під гімн України у виконанні полтавської співачки NELYA, яка щорічно своєю музикою підтримує українських спортсменів та військових на змаганнях та не тільки.

NELYA одна з небагатьох українських виконавців, яка постійно виступає з концертами в зоні АТО для військовослужбовців та місцевих жителів прифронтової зони. Часто виступи проходили в дуже екстремальних умовах, коли буквально за спиною лунали вибухи та постріли.


“NELYA є своєрідним символом “Ігор Героїв”. Без гімну у її виконанні не розпочинаються жодні змагання. NELYA - це наш прекрасний талісман, своїм чарівним голосом вона додає хлопцям сил і надихає на нові перемоги”,

- поділився Олександр Гончаров (волонтерська організація HELP ARMY).

змагання, ігри героїв, nelya

За темою:

  • Поліцейські у Полтаві змагалися з “Джиу-Джитсу”
  • У Полтаві пройшли Всеукраїнські змагання з фігурного катання
  • Полтавські родини змагалися за звання найспортивнішої
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.