ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 19.02


Полтавська студентка перемогла у конкурсі архітекторів і вирушить до Італії

Всеукраїнський студентський проект "Архітектор-2019" завершився. Члени експертного журі підвели підсумки і назвали імена 30 переможців. Серед них - студентка Ольга Петлюх із Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка.

За останні півроку 1 300 студентів із 25 архітектурних і будівельних вишів змагалися за право поїхати до Мілана, на престижний міжнародний форум. Учасники пройшли три відбіркових етапи. У фінал вийшли 85 конкурсантів, які презентували перед журі власні дизайн-проекти міських парків.

Оцінювали авторські проекти Артур Шарф, співзасновник дизайн-студії "YoDezeen Architects", і Вікторія Оскілко, засновниця і головний архітектор міжнародного бюро "MONO Architects". Члени журі відзначили високий професійний рівень конкурсних робіт, якісні презентації, вмілу подачу матеріалу і актуальність проектів для міст, в яких живуть або навчаються конкурсанти. Експертам сподобалися оригінальні рішення по реновації парків і відновленню історичного середовища, варіанти збереження екологічності та культурної спадщини, ідеї створення дружнього оточення для жителів, а також застосування сучасних архітектурних тенденцій.

Якщо ви чогось хочете досягти, ви не можете просто сподіватися і чекати. Якщо ви хочете по-справжньому чогось більшого у своєму житті, ви повинні працювати над цим. Я піднялася на сходинку вище, я — переможець проекту "Архітектор-2019"! Чекай на мене, Італія, на форумі архітектури і будівництва "Made Expo". Спасибі величезне фонду Бориса Колесникова за надану можливість участі у всеукраїнському архітектурному конкурсі! Дякую викладачам Полтавського університету (ПолтНТУ) за професійну підготовку! Дякую батькам за доброту, розуміння і підтримку!

 — резюмувала полтавка Ольга Петлюх

Українські студенти-переможці вирушать на форум "Made Expo-2019", який відбудеться в Італії з 12 по 15 березня. Вони відвідають виставкові стенди лідерів ринку, вивчать передові технології, ознайомляться з трендами і новинками, поспілкуються з майбутніми колегами, відомими дизайнерами, будівельниками і архітекторами. 

конкурс, студенти, архітектура, проекти

За темою:

  • Полтавців запрошують отримати тисячу доларів за відео про місто
  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Полтавець став кращим учителем року України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.