ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 14.04


Полтавська ТВК скликає засідання

14 квітня міська ТВК збереться на засідання, щоб обрати (або відмовити у цьому) наступного за черговістю депутата від «ОПЗЖ» Максима Халамейдика.

Боротьба за більшість голосів у Полтавській міській раді загострюється. Так, 14 квітня, о 17:00, має відбутися засідання Полтавської ТВК щодо обрання депутатом міськради Максима Халамейдика, який є наступним за черговістю у виборчому списку «ОПЗЖ» на виборах до Полтавської міськради.

Голова ТВК Алла Назаренко повідомила, що готує проект постанови, який не дозволяє обиратися депутатом від забороненої нині партії:

— Підготувала проект постанови, який посилається на рішення суду, що партія «ОПЗЖ» заборонена, а тому нові депутати не можуть бути обраними за її партійними списками. Не знаю, як будуть голосувати члени комісії. Якщо вони не підтримають варіант, який я пропонуватиму, то мають проголосувати за свій, альтернативний. Якщо він набере більшість голосів, то, не знаю, можливо, ними тоді повинна займатися СБУ.

Саме засідання ТВК викликано складанням депутатських повноважень Віктора Чміля, чию заяву депутати прийняли через рік з моменту її написання.

За нашою інформацією, голос Максима Халамейдика хоче використати фактично нинішня міська влада, кістяк якої складається із представників «За Майбутнього» та «Європейської Солідарності». До речі, буде цікаво спостерігати за голосуванням в ТВК представників від саме останньої політичної сили. Бо можлива підтримка ними депутата від «ОПЗЖ» буде виглядати досить екзотично.

Максим Халамейдик є засновником ПП «Полтаваспецбудмеханізація» та ПП «Дорпродтрейд». Остання компанія свого часу виконувала підрядні послуги управління ЖКГ Полтавській міськраді, пише «Полтавщина».


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.