ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 18.02


Полтавська влада обіцяє не підвищувати тарифи на вивезення сміття

На думку можновладців, вартість послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів необхідно збільшити на 40%. Однак, в умовах війни на це міська рада не піде, тому дотуватиме комунальне підприємство.

 

Нещодавно полтавські медіа писали про процедуру громадського обговорення регуляторного акту щодо встановлення тарифів на послуги КАТП-1628. Тоді представники влади не прокоментували появу документу на сайті Полтавської міськради. Довелося пригадати про публічну заяву заступника міського голови Володимира Чередниченка, що управління ЖКГ має плани підвищити тарифи на 30%.

В управлінні ЖКГ повідомили, що потреба у підвищенні тарифів дійсно існує, адже ціна тільки палива в існуючому тарифі складає 51%, а ще ж у розрахунок потрібно закласти зарплати. На сьогодні тарифи, на думку чиновників, потрібно підвищити вже на 40%.

Втім, прийнято політичне, а не економічно обгрунтоване рішення — до завершення війни тримати нинішні тарифи. Різницю у тарифах будуть компенсувати дотаціями із міського бюджету.

тарифи, сміття, влада, гроші

За темою:

  • Полтавцям підвищать тарифи на вивезення сміття
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.