ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 19.04


Полтавська влада погодилась на збільшення тарифів на перевезення у громадському транспорті

Перевізники вкотре прийшли до міськради Полтави з вимогою підвищити тариф на проїзд у громадському транспорті та "додавили" питання вартості проїзду. Влада погодилася, але лише з проведенням відповідної юридичної процедури.

На засіданні містобудівної комісії 19 квітня її члени комісії розглянули звернення депутата Віталія Павлія про забезпечення транспортного сполучення з мікрорайоном Рибці. За словами депутата, наразі транспорт курсує не регулярно, а наявний - не забезпечує вимог пасажирів. Зазначимо, наразі схема транспортного сполучення Рибців  представлена маршрутом №7, перевезення яким здійснюється КП "Полтаваелектроавтотранс" та одним приватним перевізником, інформує видання Трибуна.

У ході обговорення до дискусії долучились присутні перевізники, які вкотре звернулись до депутатів із вимогою ініціювати підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті до п'яти гривень.

Керівник ТОВ "Євробус Полтава" Михайло Костов виступив з заявою про збитковість діючого тарифу, оскільки наразі витрати на паливо-мастильні матеріали та запчастини значно зросли, порівняно з попередніми роками.

Члени комісії погодились з вимогою перевізників, проте зазначили, що процедура підвищення повинна проходити в рамках закону та відповідати встановленим юридичним нормам.

Олег Бєлоножко попередив депутатів про ймовірність транспортного колапсу влітку, коли пасажиропотік у місті знизиться через відтік студентів. На його думку, в такому випадку перевізники взагалі перестануть виконувати зобов’язання по перевезенню пасажирів.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко також висловився за підвищення діючого тарифу. Також він зазначив, що нині собівартість перевезення пасажирів у тролейбусах КП "Полтаваелектроавтотранс" становить 2,97 грн, тоді як підприємство перевозить пасажирів по 2 грн, отримуючи щомісячно мільйонні збитки. .

Попри згоду з позицією перевізників, перед членами комісії постало питання дотримання юридичної процедури, для чого комісія повинна попередньо ухвалити проект рішення. Олексій Чепурко разом із перевізниками провели закриту нараду із заступниками міського голови, в ході якої сторони дійшли згоди.
 

транспорт, влада, міськрада, тариф, перевізники

За темою:

  • У ДТП на Полтавщині травмувалися дитина і ще троє людей
  • На Полтавщині меценати придбали автобус для перевезення поранених
  • Під Полтавою водійка зіткнулася з бетонним блоком: двоє у лікарні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.