ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:20 12.04


Полтавська влада розкрадала гуманітарну допомогу

Парламентська Тимчасова слідча комісія (ТСК) виявила численні факти розкрадання гуманітарної допомоги у Полтаві під час війни.

 

Розкрадання гуманітарки, що прибула до Полтавської міської ради, розслідувала комісія Верховної Ради, що перевіряє використання допомоги за цільовим призначенням. Про це повідомив заступник голови Тимчасової слідчої комісії Сергій Вельможний.

За результатами розслідування ТСК, виявили численні факти розкрадання гуманітарної допомоги, яка прибула на адресу Полтавської міської ради. Винних у розкраданні встановили.

"Встановлені ряд порушень в процесі публічних закупівель Полтавської міської ради для приготування їжі для ВПО по завищених цінах, вже відкриті кримінальні провадження, ведуться слідчі дії стосовно таких осіб", - йдеться в повідомленні.

Раніше комісія також повідомляла про відсутність обліку гуманітарної допомоги за період 24 лютого до 31 серпня 2022 року в Полтавській обласній військовій адміністрації. Державний аудит встановив, що наслідком цього стало заниження вартості гуманітарки на майже 90 млн грн.

Влада Полтавщини на це повідомила, що нібито намагалася максимально оперативно закривати потреби й приймати гуманітарну допомогу.

скандал, влада, гуманітарка, кримінал, розкрадання, слідство, міськрада

За темою:

  • Правоохоронці викрили службову особу водної інспеції за розголошення інформації
  • Cвященники Московського патріархату на Полтавщині зневажили загиблих воїнів
  • НАБУ має запитання до колишнього керівника департамента ОДА Голбана
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.