ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:10 08.05


Полтавська влада хоче ремонтувати вулицю Квітки Цісик за ціною автобана 

Вартість капремонту одного кілометру вулиці Квітки Цісик (екс-Червонофлотської) оцінили з розрахунку у 4 200 гривень за один квадратний метр. Полтавська влада радо погодилася з такою математикою.

 

Вчора, 7 травня, управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на капремонт вулиці Квітки Цісик (від вул. Половки до вул. Маршала Бірюзова). Очікувану вартість робіт на ділянці в 1 км оцінили у 29 млн 349 тисяч грн. Про це повідомила Полтавщина з посиланням на дані порталу "ProZorro".

Відповідно до Програми розвитку ЖКГ Полтави на 2019 рік орієнтовний обсяг майбутнього ремонту - 7000 м². Тобто у міськвиконкомі вважають, що вартість 1 м² дороги становитиме близько 4 200 грн. А це — ціна не скромної полтавської вулиці, а справжнього автобану.

Таку ціну за роботи визначив проектант — ФОП Роман Мягкохліб. Наприкінці січня цього року йому замовили проект капремонту ділянки в 1 км за 1,1 млн грн.

За даними порталу публічних фінансів Є-data, 23 квітня цього року управління ЖКГ виплатило проектанту одразу усю суму за договором.

влада, дороги, гроші, ремонт, бюджет, корупція

За темою:

  • Біля аеропорту "Полтава" планують звести огорожу вартістю 42 мільйони
  • Близько тисячі аварійних дерев спиляють у Полтаві
  • Міський пляж у Полтаві реконструюють
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.