ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 05.10


Полтавська художниця розписує тканини

Художниця з Полтави Наталія Давітян розписує тканини. Працює в різних техніках – графіка, батік та розпис тканини. Малює Наталія з одинадцяти років, і свою першу роботу зберігає до сьогодні.

 

Розписує тканини. Наталія Давітян. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИСуспільне Полтава

Полтавська художниця Наталія Давітян малювати почала з одинадцяти років. Нині її роботи можна побачити на виставках. Її твори є в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Творити художницю надихають люди та природа.

"Знаєте, от є, настільки щирі, відкриті, які діляться, не бояться, люблять цей світ безмежно. І це насправді надихає. Ну, а природа, мені здається, вона не може не надихнути. Там у мене заплівся хміль, я отак зупинилася, дивлюся, ось у вікно його видно. Думаю, що можна намалювати, що можна зробити. Все зроблено", − каже художниця Наталія Давітян.

 

 

"До нас прийшов викладач набирати, сказав, що буде ось такий гурток відкриватися. Я пам’ятаю, що просто з цікавості зайшла, заглянула, а що у вас тут. Він мені сказав, сідай, ми малюємо, дав якийсь папірець. І була тема "Жінка майбутнього". Десь цей малюнок в мене зберігся. В капелюшку, а на ньому квітка. І вона по вулиці з дикобразом йшла. Не знаю,що це жінка, але якась така чудна", − розповіла художниця.

"На більш гладких тканинах більш плавні лінії виходять, на більш цупкій, там вже не така лінія буде виходити пластична, а буде більш з кутами. Я ескізами і замальовками не користуюсь. В мене вільна техніка і вільний процесЯк воно вимальовується? Починається все з крапки, а потім іде хвилею фантазії", − говорить художниця Наталія Давітян.

Художниця з Полтави розписує тканиниСуспільне  

Картини, каже,малює лише тоді, коли має гарний настрій.

"Якщо немає в мене настрою, я нічого не можу робити. І моя така філософія, що рукотворні речі їх бажано робити в гарному настрої, тому що мені здається, все таки залишається якась і енергетика, і просто, щоб самому в першу чергу, отримати задоволення від роботи", − каже Наталія Давітян.

Своїм картинам мисткиня рідко дає назви. Хоче, щоб кожен побачив у її творі щось своє.

"Мені от цікаво коли в роботах свої сенси знаходять.Одна мені сподобалась думка, що в темні часи видно світлих людей. От зараз це підтверджується. Ми починаємо задумуватися над цим. Я не можу не малювати. І коли ще люди знаходять щось, подобається їм, звичайно приємно", − каже художниця.

 

художниця, тканини

За темою:

  • У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.