ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 16.12


Полтавська ялинка не втримала цінову "пальму першості"

Першоджерело інформації про ціну на полтавську ялинку — редакція порталу "Слово і Діло" — повідомила про те, що публікація була видалена із сайту через її недостовірність.

Заступник міського голови Полтави Олексій Чепурко знайшов час, аби особисто поспілкуватися з журналістами видання, яке першим оприлюднило інформацію про полтавську ялинку, як найдорожчу цьогоріч в Україні. Виявилося, що це не так.

Не коментував інформацію про "найдорожчу ялинку" через брак часу. Вчора мав розмову з першоджерелом, ресурсом "Слово і Діло". Розібралися в некоректності матеріалу. Всім нашим ЗМІ дякую за об’єктивність та бажання писати правду. Гарних вихідних. Свято наближається

 — написав на власній сторінці у соцмережі Олексій Чепурко, 38-річний заступник міського голови Полтави.

Першоджерело інформації — редакція порталу "Слово і Діло" — повідомила про те, що публікація із назвою "Найдорожча новорічна ялинка в Полтаві, а найвища – в Харкові" була видалена із сайту через недостовірність. Під час збору даних для аналізу співробітники редакції припустилися помилки, написавши, що центральна ялинка Полтави обійшлася місту у 2,8 млн грн, а на святкову ілюмінацію місто витратило ще 5 млн грн.

Насправді ж, полтавській ялинці вже більше п`яти років і грошей на придбання новорічного дерева ані цього року, ані минулого міська влада не витрачала, повідомив ресурс.

Цього року на новорічну ілюмінацію з міського бюджету витратили чотири з половиною мільйона гривень. Головну ялинку Полтави мають урочисто відкрити 19 грудня.

Раніше Чепурко повідомляв журналістам, що на новорічну ялинку та прикраси буде витрачено шість мільйонів гривень.

скандал, ялинка, преса, влада, гроші, бюджет, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.