ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:34 31.12


Полтавське подружжя відсвяткувало діамантове весілля

Напередодні нового, 2018-го року, родина полтавців Шейко-Трутовських відзначила діамантове весілля – 60 років подружнього життя!

Валентина Шейко-Трутовська розповідає, що вона – з аристократичного роду, а Микола Шейко – що дід його був візником у Полтаві, а прадід, ймовірно, козачого роду.

Вони ніби досить різні – Микола Якимович хвацько жартує, а Валентина Павлівна більш стримана, і посміхаються, пускаючи "бісики", лише її очі. В той же час видно, що вони багато років разом і пережити спільно довелося немало горя й радості.

Щасливі "молодята" розповіли, що познайомилися ще за студентських років, під час навчання в будівельному інституті, а одружилися, коли 23-річна Валентина закінчила навчання – Миколі тоді було 22 роки і він ще вчився в інституті.

На запитання про те, в чому секрет їх міцних стосунків, ювіляри щиро й голосно розсміялися одночасно, але відповіли по-різному. Микола Якимович згадав "бородатий" анекдот про довге подружнє життя.

Отак прокинулося одне подружжя в круглу річницю весілля, та й розмірковують. "Цікаво – згадає чи ні, що у нас сьогодні річниця", — думає дружина. А чоловік лежить і думає: "Якби вбив її одразу після весілля, то вже б і вийшов". Це, звісно, жарти. Насправді, взаємоповага і підтримка один одного – ось, я вважаю, цей рецепт

– розповів Микола Шейко.

Його дружина вважає, що дуже важливо зберігати якнайдовше душу молодою, піклуватися один про одного, не забуваючи при цьому про власне духовне зростання.

Оптимізм, любов до життя, не бути заздрісним, віддавати більше людям добра й тепла, і, звісно, завжди вчитися та вдосконалюватися – починаючи з борщу і закінчуючи високим мистецтвом

– додала Валентина Шейко-Трутовська.

Свій спільний ювілей подружжя святкувало в одному з полтавських ресторанів в колі родини та друзів – родичі приїхали з різних міст, навіть дальнього закордону, щоб привітати ювілярів.

Серед численних подарунків були й квитки в театр, де "молодят" привітали зі сцени квітами та квитками на перший в 2018 році концерт Полтавського симфонічного оркестру.

родина, ювілей, діамантове весілля, дата, подружжя

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.